Fotele I Krzesła

FOTELE GABINETOWE

Wyposażenie wszelkiego rodzaju gabinetów powinno być nie tylko funkcjonalne, ale i dobrze przemyślane, by świadczyło nie tylko o dobrym guście, ale przede wszystkim o profesjonalizmie. Biurka, komody, stoliki, a także fotele gabinetowe muszą zatem być nie tylko wygodne, ale i doskonale komponować się z ogólną aranżacją pomieszczenia. Wykorzystywane są bowiem nie tylko w domowych gabinetach, ale i w firmach z różnych branż.

Oferujemy Państwu fotele gabinetowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zostały one zaprojektowane tak, by zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki pracy. Ergonomiczne oparcia na plecy i łokcie, wygodne siedziska, regulacja wysokości – to tylko niektóre z zastosowanych udogodnień. Zadbaliśmy o to, by oferowany asortyment był nie tylko funkcjonalny. Do wyboru mają Państwo kilkadziesiąt modeli zarówno tradycyjnych, jak i o nowoczesnym designie. Produkty dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej – od klasycznej czerni, bieli czy beżu po czerwień, zieleń, a także odcienie neonowe.

FOTELE OBROTOWE

Ergonomiczne, mobilne, a przy tym odznaczające się ciekawym designem. Prezentowane krzesła obrotowe sprawdzą się nie tylko w domowym gabinecie czy pokoju dziecięcym, ale też w obiektach użyteczności publicznej (np. punkty obsługi klienta czy wszelkiego rodzaju biura). Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu i zastosowaniu miękkich wypełnień siedziska (np. pianka poliuretanowa) oraz prostych mechanizmów regulacji zapewnią komfort siedzenia nawet przez wiele godzin dziennie.

W asortymencie posiadamy modele dostosowane do różnych potrzeb klienta. Mogą być wyposażone w wysuw siedziska, funkcję regulacji pochylenia oparcia oraz wysokości siedziska, podłokietników i zagłówków, ale nie tylko. Poszczególne modele różnią się konstrukcją oraz dodatkowymi udogodnieniami, ale i stylistyką. Znajdą u nas Państwo zarówno klasyczne krzesła obrotowe wykonane w czerni czy szarości, jak i odważniejsze kompozycje z czerwienią, zielenią, żółcią czy też różem i więcej. Pozwoli to na dopasowanie krzesła między innymi do stylu, w jakim zostało urządzone pomieszczenie.

KRZESŁA KONFENENCYJNE

Zadbamy o wyposażenie sal konferencyjnych, które zapewni komfort i wygodę nawet podczas wielogodzinnego spotkania biznesowego. Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty asortyment, w tym krzesła konferencyjne w aż kilkudziesięciu modelach do wyboru.

Zapewniamy, że nasze produkty są dopasowane do różnych potrzeb biznesowych, jak i budżetowych. Staramy się dostosować ofertę do każdego klienta. Dlatego dostarczamy krzesła konferencyjne, które odznaczają się nie tylko wyjątkową precyzją i estetyką wykonania, ale i prostym, eleganckim stylem i wyjątkową ergonomią. Poza tym ich konstrukcja została zaprojektowana tak, by zajmowały jak najmniej miejsca, a tym samym pozwoliły na optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni.

Nasze krzesła wykonane są z solidnych, trwałych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i intensywne eksploatowanie. Są to zarówno modele z oparciami na łokcie, jak i bez, a także o różnej głębokości siedziska. Do wyboru mają Państwo również wiele wersji kolorystycznych do wyboru.

FOTELE I KRZESŁA DO RECEPCJI

Stanowią obowiązkowe wyposażenie różnego typu obiektów użyteczności publicznej jak na przykład hotel, przychodnia, bank, urzędy, itp. Wygodne i stylowe krzesła to nie tylko praktyczne rozwiązanie do każdej recepcji, holu czy poczekalni, ale też wizytówka miejsca. To właśnie recepcja jest pierwszym miejscem w firmie, z którym ma bezpośrednią styczność klient, pacjent czy też kontrahent. Dlatego warto zadbać o dobór odpowiednich elementów wyposażenia.

W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno fotele, krzesła, jak i sofy recepcyjne w kilku modelach do wyboru. Pozwoli to na dopasowanie nie tylko do dostępnej przestrzeni, ale i ogólnej stylistyki pomieszczeń i charakteru prowadzonej działalności. Są to nie tylko pojedyncze modele, ale i wszelkiego rodzaju konfiguracje pozwalające na optymalne zagospodarowanie powierzchni, zapewniając przy tym jak najwięcej komfortowych miejsc siedzących.

Dbamy również o to, by oferowane przez nas krzesła stanowiły doskonałe połączenie wyjątkowej funkcjonalności z modnym designem. Dlatego znajdą u nas Państwo modele w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych.

KRZESŁA LABOLATORYJNE

Stanowią bardzo ważny element wyposażenia każdej pracowni. Krzesła laboratoryjne zapewnią nie tylko komfort, ale przede wszystkim sprawną i bezpieczną pracę. Należy pamiętać, że są one użytkowane w specyficznych warunkach, gdzie mogą być narażone nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też na wpływ wielu różnych substancji chemicznych. Ponadto muszą zapewniać sterylne warunki pracy – dlatego też muszą być wykonane z materiałów nie tylko odpornych na wpływ wszelkiego rodzaju kwasów i innych substancji, ale i łatwych w utrzymaniu w czystości.

Zapewniamy szeroki wybór krzeseł laboratoryjnych wykonanych z materiałów zapewniających wygodne użytkowanie. Są one również odporne na wpływ czynników mechanicznych oraz chemicznych, proste w czyszczeniu i łatwo poddają się dezynfekcji.

Prezentowane przez nas modele różnią się kształtem, parametrami technicznymi oraz funkcjami dodatkowymi. Niektóre z nich posiadają regulację wysokości siedziska, oparcie na plecy i łokcie, a także wygodny podnóżek. Tym, co łączy wszystkie modele, jest ergonomiczny kształt, doskonale wyprofilowane siedzisko, a także wykonanie zgodnie z restrykcyjnymi wymogami BHP.