logo

Oferta mebli

GABINETY

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór mebli w różnych kolekcjach, dostosowanych do wnętrz gabinetów. Znajdą one zastosowanie w pokojach kierowniczych, jak również salach kreatywnych i przeznaczonych do rozmów indywidualnych. Oferujemy biurka, fotele i krzesła, stoliki czy podstawki pod niezbędny sprzęt.

PRACOWNICZE

Oferujemy meble pracownicze, dostosowane do potrzeb klienta i planowanego pomieszczenia. W ich zakresie dobrać można pasujące do wnętrza biurka, ergonomiczne krzesła, ale również regały i szafki na dokumenty, a także inne niezbędne w pracy elementy wyposażenia firm. Nasze produkty wykonane mogą być z różnych materiałów, zależnie od przeznaczenia.

RECEPCJA

Nasza firma wykonuje spersonalizowane meble, przeznaczone do wyposażenia recepcji. Są to między innymi lady z różnego rodzaju materiałów (drewno, aluminium, szkło, a także tworzywo sztuczne w wielu kompozycjach kolorystycznych), które nadadzą Twojej firmie luksusowego wyglądu i zrobią dobre wrażenie na odwiedzających.

KONFERENCJA

Chcesz stworzyć wyjątkową salę konferencyjną, wyposażoną w wytrzymałe i dobrze wyglądające meble? Zgłoś się do nas – wykonamy dla Ciebie niepowtarzalne wyposażenie, idealnie dopasowane do wnętrza. Może być to nie tylko stół i krzesła, ale również odpowiedniej wielkości szafy na materiały pomocnicze i dokumenty, a także komody i szafki na sprzęt nagłaśniający czy audiowizualny.

ŚCIANKI DZIAŁOWE

Jeśli chcesz z jednej sali stworzyć kilka mniejszych pokoi, wybierz nasze ścianki działowe. Świetnie nadadzą się przede wszystkim do podziału pomieszczenia na mniejsze boksy. Znajdą one zastosowanie szczególnie w firmach i korporacjach, gdzie pracownicy wykonują swoją prace w jednym pomieszczeniu, lecz mają swoje indywidualne zadania, np. w branży IT czy call center.

HOTELOWE

Podejmujemy współpracę przy wyposażaniu ośrodków wypoczynkowych, moteli i hoteli. Oferujemy między innymi moduły pokojowe, na które składa się łóżko, szafa, komoda, biurka, stoły i krzesła, a także inne elementy wyposażenia wnętrz. Dzięki całym modułom, dostosowanym do potrzeb klienta, pokoje gościnne będą miały wyjątkowy klimat.

METALOWE

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem mebli metalowych, przeznaczonych do gabinetów, pokoi czy sal w różnych branżach. Produkujemy między innymi regały biurowe na dokumenty, szafki medyczne (stacjonarne lub mobilne) lub warsztatowe, regały przesuwne (idealne np. w archiwach lub bibliotekach) czy sejfy.

FOTELE I KRZESŁA

Przy wyposażaniu wnętrz komercyjnych ważnym dodatkiem są odpowiednio dobrane fotele i krzesła. W zależności od wzoru mogą nadać pomieszczeniu wyglądu typowo pracowniczego czy biurowego, jak również atmosfery luksusu i bogactwa. Dzięki oferowanym przez nas artykułom wybrać można ergonomiczne i wygodne rozwiązania.

KAWIARNIA I RESTAURACJA

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem i sprzedażą wyposażenia kawiarni i restauracji. W naszym asortymencie znaleźć można przede wszystkim krzesła, stoliki czy hokery. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego zapewniamy pełne dostosowanie do potrzeb klienta i do projektowanych wnętrz.

logo maro logo profim logo nowy styl logo bejot logo malov logo wuteh
Alton2 Jaszkotle 22A, 55-080 Kąty Wrocławskie
tel. 71 374 02 99, 601 76 50 74